REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Regulamin i warunki sklepu internetowego MARK

1. Informacje ogólne:
Wyłącznym właścicielem sklepu internetowego jest:
MARK Katarzyna Rusztyn
80-316 Gdańsk Oliwa
ul. Kaprów 4 B
NIP PL: 583 108 00 91
REGON: 192 473258
tel. kom: 502 50 43 46
e-mail: biuro@mark-mundurki.pl

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
BANK MILLENIUM
84 1160 2202 0000 0003 4736 9484

2. Cennik towarów
Wszystkie ceny towarów w sklepie internetowym mark-mundurki.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają 23% VAT bez kosztów wysyłki. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej InPOST.

3. Promocje i wyprzedaże w ofercie
Wszystkie oferty promocyjne lub wyprzedażowe przedstawiane w sklepie internetowym mark-mundurki.pl są ważne do wyczerpania zapasów.

4. Składanie zamówień
Zamówień dokonuje się w zakładce Sklep internetowy po wcześniejszym wpisaniu hasła szkoły.
Zamówienia można składać codziennie, 24 godziny na dobę.
Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta realizowane będą następnego dnia roboczego. Kupujący jest zobowiązany do podania numeru telefonu oraz adresu e-mail, na który otrzyma potwierdzenie złożonego zamówienia.
Kupujący jest zobowiązany do opłacenia zamówienia zaraz po jego złożeniu. Zamówienia nieopłacone nie będą realizowane.
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail z informacją, że zostało przyjęte do realizacji. W przypadku wykrycia jakichkolwiek niezgodności w zamówieniu należy przesłać jego korektę na adres e-mail: biuro@mark-mundurki.pl.

5. Realizacja i wysyłka zamówienia
Zamówienia będą doręczone pod adres Klienta wskazany na zamówieniu. W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie lub wskazania błędnego adresu dostawy sklep internetowy mark-mundurki.pl zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta dodatkowymi kosztami wynikającymi z konieczności ponownej wysyłki. Jednocześnie sklep internetowy mark-mundurki.pl nie odpowiada za niedoręczenie zamówienia w przypadku błędów w formularzu zlecenia.
Realizacja zamówienia odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej InPOST i jest płatna w kwocie 23 PLN brutto.
Klient może przekierować przesyłkę na odbiór z paczkomatu, po otrzymaniu SMS do firmy kurierskiej InPOST, że przesyłka jest w "drodze".
Termin dostawy zamówienia wynosi do 14 dni roboczych licząc od pierwszego dnia roboczego przypadającego po złożeniu zamówienia lub patrz pkt 11 Regulaminu.

6. Formy płatności i wysyłki
Przedpłata na konto za pośrednictwem systemu PayU kartą płatnicza lub przelewem na konto. W przypadku problemów z uiszczeniem opłaty za złożone zamówienie prosimy o kontakt pod adres e-mail: biuro@mark-mundurki.pl.
Kupujący jest zobowiązany do opłacenia zamówienia zaraz po jego złożeniu. Zamówienia nieopłacone w ciągu 3 dni od daty złożenia zostaną anulowane. W przypadku dokonania płatności przelewem, w celu uniknięcia anulacji opłaconego zlecenia należy przesłać potwierdzenie wykonania wpłaty.

7. Zwrot towaru
Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 2 tygodni od daty otrzymania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na piśmie (zakładka FORMULARZ ZWROTU). W przypadku zwrotu towar powinien wrócić w takim samym stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu, ometkowany, wraz z dowodem potwierdzającym dokonanie zakupu.
W celu dokonania zwrotu zakupiony towar należy przesłać na koszt własny na adres:
MARK Katarzyna Rusztyn
ul. Kaprów 4 B
80-316 Gdańsk
Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć numer konta bankowego, na który w ciągu 5 dni od daty otrzymania przesyłki nastąpi zwrot pieniędzy. Zwrotowi podlega wartość, jaką Klient zapłacił za zamówienie.

UWAGA - ZAMÓWIONE STROJE SZKOLNE NA KTÓRYCH JEST WYHAFTOWANE LOGO SZKOŁY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI!!!!!

8. Reklamacje
W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej lub otrzymania towaru innego niż zamawiany, prosimy o zgłoszenie reklamacji drogą elektroniczną na adres
e-mail: biuro@mark-mundurki.pl wraz z oryginalnym dowodem potwierdzającym dokonanie zakupów w sklepie mark-mundurki.pl.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od wpłynięcia przesyłki.
Po uznaniu reklamacji Klientowi przysługuje w pierwszej kolejności wymiana na inny wolny od wad, aktualnie dostępny w ofercie sklepu mark-mundurki.pl. bądź naprawa.
Zwrot kwoty, jaka została wydatkowana na towar przysługuje dopiero gdy naprawa nie jest możliwa.
Koszt przesyłki reklamowanego towaru jest po stronie sprzedawcy.
Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.


9. Wymiany
W przypadku otrzymania towaru w nieodpowiednim rozmiarze/kolorze/fasonie wynikającego z pomyłki Klienta, ma on prawo do wymiany otrzymanego towaru w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Wymieniany towar należy odesłać na własny koszt na adres:
MARK Katarzyna Rusztyn
ul. Kaprów 4 B
80-316 Gdańsk
wraz z oryginalnym dowodem potwierdzającym dokonanie zakupów w sklepie mark-mundurki.pl oraz z informacją, na jaki rozmiar/kolor/fason towar ma być wymiony. Do przesyłki należy dołożyć 15 zł opłaty na kuriera zwrotnego oraz adres do wysyłki wymienionego towaru. 

UWAGA - ZAMÓWIONE STROJE SZKOLNE NA KTÓRYCH JEST WYHAFTOWANE LOGO SZKOŁY NIE PODLEGAJĄ WYMIANIE!!!!!

10. Ochrona danych osobowych
Pragniemy zapewnić Państwa, że sklep mark-mundurki.pl ogranicza do niezbędnego minimum, potrzebnego do wysyłkowej sprzedaży towarów, gromadzenie i wykorzystywanie danych osobowych. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim. Korzystamy z nich wyłącznie do realizacji składanych przez Państwa zamówień. Państwa dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
Dane osobowe Klientów , dokonujących płatności za nabywane towary/produkty/usługi są przekazywane spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, jako administratora danych (60-324 Poznań, ul. Grunwaldzka 182), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A.

11. Wydłużony czas realizacja
Zamówienia składane od początku czerwca do końca października/listopada mogą mieć wydłużony czas realizacji. Czas ten może być dłuższy niż 14 dni roboczych.

Istnieje możliwość braku poszczególnych elementów asortymentu, które będą uzupełniane i wysyłane na koszt sklepu internetowego.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie głównej.

12. Udzielamy 2-letniej gwarancji na produkty zakupione w sklepie internetowym mark-mundurki.pl.

13. Nie ma możliwości odbioru osobistego w siedzibie sklepu internetowego mark-mundurki.pl

Copyright © 2011 MARK-mundurki.pl